Personal

Vi har totalt 8 pedagoger som är uppdelade på förskollärare, barnskötare, vaktmästare. En lokalvårdare och en kock som ansvarar för en varierad och näringsriktig kost.

Vi som arbetar här:

Anna - Förskolechef/förskollärare - anna@kardborren.net, forskolechef@kardborren.net                                                  


Anton - Ekonomiansvarig/vaktmästare/barnskötare anton@kardborren.net, ekonomi@kardborren.net


Lene - Förskollärare (sjukskriven) -  lene@kardborren.net


Jonna - Förskollärare - jonna@kardborren.net


Caroline - Förskollärare - caroline@kardborren.net


Anna A. - Förkskollärare - andersson@kardborren.net


Lotta - Barnskötare (Föräldraledig) - lotta@kardborren.net


Ingis - Barnskötare - ingis@kardborren.net


Sofie - Barnskötare (vikarie) - sofie@kardborren.net


Bea - Resurs - bea@kardborren.net


Uffe - Kock


Maggan - Lokalvårdare



Kooperativet Kardborren | kooperativet@kardborren.net | SANATORIEVÄGEN 9, 806 46 GÄVLE | 0767737919